Najnowsze publikacje

Wprowadzenie

Czego możesz dowiedzieć się z moich vlogów? Już mówię!

Zmiany, zmiany, zmiany. Świat się zmienia coraz szybciej, a Ty? Czy przypadkiem Twój sposób myślenia nie należy do poprzedniej epoki? Sprawdź to koniecznie. Znaczna cześć moich vlogów dotyczy sposobu postrzegania otaczającej nas rzeczywistości, nie tylko tej biznesowej. Łapiesz się?

Osoba przedsiębiorcza. A kto to taki? To ktoś kto: wyznacza cele, zdobywa potrzebną wiedzę, korzysta ze wszystkich dostępnych zasobów i działa. Jest to ktoś, kto często wychodzi z inicjatywą – nie lubi czekać na dyspozycje i pozwolenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak możesz wykształcić w sobie taką postawę, zapraszam do oglądania.

Dostępne zasoby. Co to takiego i jak je wykorzystywać? Już wiesz, że osoba przedsiębiorcza to ktoś taki, kto umie korzystać ze wszystkich dostępnych zasobów. Ale co to właściwie są te „dostępne zasoby”? Tu dowiesz się dużo na temat tego jak je rozpoznawać i wykorzystywać. Zapewniam Cię, że masz tych zasobów dużo więcej niż sądzisz.

Okazje rynkowe i szczęście w biznesie. Zawsze gdy odniosę sukces znajdą się osoby, które mi mówią: Ty Bartek to masz szczęście. I co ja mam im odpowiedzieć? Szczęście w biznesie jest wtedy, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem. Jeśli i Ty chcesz mieć „szczęście w biznesie” po prostu bądź przygotowany na przychodzące okazje.

Przewaga konkurencyjna a niesprawiedliwa przewaga. Czym się różnią? Na którą postawić i w jaki sposób ją wypracować? Tego też będziesz mógł się dowiedzieć z moich vlogów.

Na koniec mogę powiedzieć Ci tylko jedno: oglądaj, inspiruj się i działaj. Powodzenia!
Bartosz Kajat